- Home
- Circular Levels
- 2-24000
2-24000
$129.54
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 2.750" (69.9mm) |
| Sensitivity | 10 min/.1" (8min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








