- Home
- Circular Levels
- 2-16061
2-16061
$52.83
| Weight | 0.138 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.750" (44.5mm) |
| Sensitivity | 35 Min/2mm |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








