- Home
- Circular Levels
- 2-10000
2-10000
$22.28
| Weight | 0.032 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.000" (25.4mm) |
| Sensitivity | 45 min/.1" (35min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products







