- Home
- Circular Levels
- 2-20011
2-20011
$120.67
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 2.250" (57.2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | 4 Concentric Circles |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
| Sensitivity | 60 min/.1" (47min/2mm) |
Related Products








