- Home
- Circular Levels
- 2-18000
2-18000
$96.44
| Weight | 0.207 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 2.000" (50.8mm) |
| Sensitivity | 10 min/.1" (8min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








