- Home
- Circular Levels
- 2-16046
2-16046
$104.23
| Weight | 0.138 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.750" (44.5mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | 4 Concentric Circles |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
| Sensitivity | 1 Minute (60 seconds) per 0.1" |
Related Products








