- Home
- Circular Levels
- 2-16019
2-16019
$68.67
| Weight | 0.138 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.750" (44.5mm) |
| Sensitivity | 30 min/.1" (24min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | 3 Concentric Circles |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








