- Home
- Circular Levels
- 2-14050
2-14050
$23.99
| Weight | 0.094 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.438" (36.5mm) |
| Sensitivity | 20 min/.1" (18min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Black Laquer |
Related Products








