- Home
- Circular Levels
- 2-12050
2-12050
$22.22
| Weight | 0.049 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.250" (31.8mm) |
| Sensitivity | 45 min/.1" (35min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Black Laquer |
Related Products








