- Home
- Circular Levels
- 2-07059
2-07059
$20.59
| Weight | 0.014 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 0.750" (19.0mm) |
| Sensitivity | 60 min/.1" (47min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Black Laquer |
Related Products








