- Home
- Circular Levels
- 2-06000
2-06000
$21.79
| Weight | 0.022 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 0.875" (22.2mm) |
| Sensitivity | 45 min/.1" (35min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








