- Home
- Circular Levels
- 2-05009
2-05009
$13.38
Available on backorder
| Weight | 0.012 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 0.687" (17.4mm) |
| Sensitivity | 60 min/.1" (47min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | One Circle |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Available on backorder
Related Products








