- Home
- Circular Levels
- 2-24049
2-24049
$164.43
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 2.750" (69.9mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | Six (6) Concentric Circles |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
| Sensitivity | 1 Minute (60 Seconds) per division (0.1") |
Related Products








