- Home
- Circular Levels
- 2-24016
2-24016
$124.88
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 2.750" (69.9mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | Six (6) Concentric Circles |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
| Sensitivity | 30 min/.1" (24min/2mm) |
Related Products








