- Home
- Circular Levels
- 2-16017
2-16017
$68.41
| Weight | 0.138 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.750" (44.5mm) |
| Sensitivity | 10 min/.1" (8min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | Crosslines |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








