- Home
- Circular Levels
- 2-14054
2-14054
$29.27
| Weight | 0.094 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.438" (36.5mm) |
| Sensitivity | 20 min/.1" (18min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | Crosslines |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








