- Home
- Circular Levels
- 2-12020
2-12020
$22.72
| Weight | 0.049 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.250" (31.8mm) |
| Sensitivity | 45 min/.1" (35min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | Crosslines |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








