- Home
- Circular Levels
- 2-10032
2-10032
$24.09
| Weight | 0.032 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 in |
| Diameter | 1.000" (25.4mm) |
| Sensitivity | 30 min/.1" (24min/2mm) |
| Fluid | Clear |
| Configuration | Multi Circles |
| Case material | Brass |
| Case finish | Chrome Plate |
Related Products








